Hledat

Mobilní aplikace pro servisní firmy Vaillant

Naše nová aplikace Vaillant Group servis CZ obsahuje veškeré důležité informace pro servis výrobků Vaillant v terénu. Naši servisní partneři zde najdou přehled aktuálních informací týkajících se oboru vytápění, novinek z našeho sortimentu nebo nejnovějších trendů v oblasti topné techniky. Aplikace obsahuje také veškerou technickou dokumentaci – návody k instalaci, projekční podklady, servisní sešity a další. Samozřejmostí je produktová část, kde jsou uvedeny veškeré základní informace. Autorizovaní servisní partneři Vaillant si mohou v aplikaci v sekci Moje firma editovat některé funkce nutné pro zobrazování jejich kontaktu v servisní mapě pro konečné zákazníky, která je dostupná na našem webu. Dále je zde umístěn e-shop pracovních pomůcek, kde si servisní firma může online objednat různé pomůcky pro servisní činnost, jako je např. nářadí, měřící technika, ale také certifikáty prodloužené záruky určené koncovým zákazníkům. Ovládání celé aplikace je velmi jednoduché a je přizpůsobeno práci servisního technika v terénu.

Aplikace je určena pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android i Apple iOS.

Upozornění pro uživatele mobilních telefonů s operačním systémem Android - před instalací aplikace Vaillant Group servis CZ nezapomeňte ze svého zařízení odinstalovat původní aplikaci Vaillant servis. Přihlašovací údaje jsou stejné jako používáte pro přihlášení na servisní stránky z vašeho počítače. Aplikaci najdete ZDE.

Pro instalaci aplikace na Apple iOS kontaktujte naše techniky na čísle: +420 810 200 210 - bude vám přiřazen speciální kód.